Na zakończenie Lubatówka

• autor: Admin-jun, 2013-10-17 15:47

Przed nami 9 ostatnia już kolejka rundy jesiennej o mistrzostwo klasy A gr 2 juniorów.W swoim ostatnim spotkaniu Tęcza na własnym terenie podejmie LKS Lubatówkę.

Drużynie z Lubatówki jak na razie nie wiedzie się w rozgrywkach ligowych.Po ośmiu rozegranych spotkaniach drużyna LKS-u ma na swoim koncie taki sam dorobek punktowy jak Tęcza,mając na swoim koncie 7 punktów zajmuje obecnie 7 pozycję w ligowej tabeli,wyprzedzając naszą drużynę o jedną lokatę.W ostatnim spotkaniu drużyna z Lubatówki uległa drużynie Beskidu Równe na własnym stadionie 2:4,Tecza natomiast w dwóch ostatnich spotkaniach pokazała się z bardzo dobrej strony najpierw na własnym stadionie remisując z ekipą Burzy Rogi 2:2,a przypomnijmy że nasza drużyna była o krok od odniesienia zwycięstwa w tym spotkaniu a do szczęścia zabrakło dosłownie kilku minut,by następnie niespodziewanie wywieźć komplet punktów z bardzo trudnego terenu w Głowience pokonując miejscowy LKS 2:3.Nasza drużyna z pewnością będzie chciała kontynuować tę dobrą  passę i zwycięstwem na własnym stadionie zakończyć tę rundę.Zawodnicy z Lubatówki na pewno będą chcieli zrehabilitować się za ubiegłotygodniową porażkę na własnym stadionie z drużyną Beskidu,a więc nasza drużyna będzie musiała wyjść na to spotkanie maksymalnie skoncentrowana już od pierwszego gwizdka arbitra.Początek spotkania w najbliższą sobotę o godz 11 na stadionie w Zręcinie.Zbiórka zawodników o godz 10.Sędziują:Kijowski T,Wierdak J.Zapraszamy!!