Z tarczą z Głowienki

• autor: Admin-jun, 2013-10-12 15:54

Za nami 8 kolejka o mistrzostwo klasy A gr 2 juniorów.Nasza ekipa kolejny raz bardzo pozytywnie zaskoczyła sprawiając kolejną niespodziankę i pokonując wyżej notowaną drużynę LKS-u Głowienki 2:3

Tęcza:P.Szymbara,D.Suszek,S.Dubiel(A.Adamczyk 46),B.Kozioł,D.Gromek,K.Zuzak,K.Macieik,K.Prętnik,

P.Gruszka,P.Akslar,(J.Pełdiak 75).I.Bracławicz(C)

Bramki dla Tęczy zdobyli:K.Prętnik (7,12),K.Macieik (16)

Żółte kartki:K.Prętnik (x2),P.Gruszka

Czerwona kartka:K.Prętnik (druga żółta)

Po ubiegłotygodniowym remisie z ekipą Burzy Rogi nasza drużyna kolejny raz zaskoczyła in plus tym razem zgarniając komplet punktów w starciu z silną ekipą LKS-u Głowienki pokonując ja 2:3 i tym samym będąc pierwszą drużyną,której w tej rundzie udało się zgarnąć 3 pkt na stadionie w Głowience.Spotkanie to znakomicie zaczęło się dla naszej ekipy.W 7 min świetne podanie od Konrada Macieika otrzymał Kamil Prętnik i w sytuacji sam na sam z bramkarzem minął go i pewnie umieścił piłkę w siatce.W 12 min ten sam zawodnik podwyższył razultat spotkania na 0:2.W 16 min spotkania świetnym rajdem popisał się Konrad Macieik,który minął niczym pachołki 4 kolejnych zawodników z Głowienki i stanął oko w oko z bramkarzem i  pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce ustalając tym samym wynik spotkania po pierwszych 45 min gry na 0:3.Druga połowa to już zdecydowana przewaga miejscowych.Już w 46 min spotkania gospodarze w zamieszaniu podbramkowym zdobywają bramkę na 1:3.Nasza drużyna ograniczała się do wyprowadzania kontrataków.W około 65 min spotkania gospodarze zdobywają kontaktową bramkę po fatalnym wybiciu piłki przez Daniela Suszka kapitanowi gospodarzy nie pozostało nic innego jak tylko mocnym strzałem z 5 metra umieścić piłkę w siatce.W około 75 min spotkania po jednym z kontrataków powinno być już 2:4 dla naszej ekipy.Kamil Prętnik przymierzył z około 16 metrów na bramkę,golkiper gospodarzy po tym strzale wypuścił piłkę z rąk,następnie dobitka Konrada Macieika została w kapitalny sposób obroniona przez bramkarza z Głowienki.W około 80 min spotkania drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Kamil Prętnik,i nasza drużyna musiała kończyć to spotkanie w dziesiątkę.Pomimo kilku groźnych sytuacji drużyny z Głowienki w naszym polu karnym do ostatniego gwizdka arbitra tego spotkania wynik nie uległ już zmianie i naszej drużynie udało się dowieźć bardzo cenne zwycięstwo nad bardzo wymagającym przeciwnikiem.Miejmy nadzieję że kontynuacją tej świetnej passy naszej drużyny będzie zwycięstwo w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej kiedy to na własnym boisku podejmiemy drużynę LKS-u Lubatówki.

03-2018