Inauguracja sezonu 2013/2014

• autor: Admin-jun, 2013-08-23 16:18

Przed nami inauguracja sezonu 2013/2014.W pierwszym spotkaniu w nowym sezonie zmierzymy się na wyjeździe z ekipa Beskidu Równe.

Już w pierwszej kolejce czeka nas bardzo trudne zadanie.Z ekipą z Równego zawsze grało nam się bardzo trudno o czym świadczą wyniki z poprzednich sezonów,gdzie raz tryumfowaliśmy my a raz górą byli gospodarze jutrzejszego starcia.Dodatkowo w naszej drużynie doszło do kilku zmian w składzie wiek juniora skończyli bardzo istotni zawodnicy,którzy w ubiegłym sezonie byli bardzo ważnymi ogniwami w naszym zespole mowa o Jakubie Widziszewskim,Damianie Bracławiczu,Kamilu Szmydzie,oraz Arkadiuszu Staroniu.W ich miejsce do naszego zespołu dołączą Jakub Zuzak,Bogdan Kozioł,Daniel Suszek,Patryk Gruszka,oraz Kamil Kurzydło,którzy w ubiegłym sezonie skończyli wiek trampkarza,i miejmy nadzieje że będą sporym wzmocnieniem w naszym zespole i godnie zastąpią swoich starszych kolegów,którzy skończyli wiek juniora.Ponadto funkcję nowego szkoleniowca w naszej drużynie obejmie najprawdopodobniej Damian Wąchała,który zastąpi na tym stanowisku Macieja Prętnika.Z pewnością czeka nas jutro bardzo ciężkie spotkanie choćby ze względu na to iż jest to inauguracja sezonu,i ekipa Beskidu będzie chciała zaprezentować się z jak najlepszej strony na własnym boisku,jednak Tęcza na pewno tanio skóry nie sprzeda i będzie walczyła o każdy cm boiska aby zainkasować komplet punktów na inaugurację i udanie rozpocząć nowy sezon.Wyjazd na to spotkanie o godz 10 spod apteki w Zręcinie.Początek spotkania o godz 11.Sędziują:Lidwin,Belczyk.Zapraszamy!!