Minimalna porażka

• autor: Admin-jun, 2013-06-01 17:50

W ramach 16 kolejki nasza drużyna podejmowała na własnym boisku LKS Lubatówkę.Niestety nie udało się zrewanżować naszej drużynie za ubiegłą rundę teamowi z Lubatówki i znów ponieśliśmy minimalną porażkę tym razem 3;4.Nasza drużyna musiała kończyć to spotkanie w 8 gdyż dwie żółte a w konsekwencji czerwone kartki obejrzeli Kamil Prętnik i Kamil Szmyd,a bezpośrednio czerwoną kartką ukarany został Alek Bracławicz.

Tęcza;P.Szymbara,S.Dubiel,D.Gromek,J.Pełdiak,K.Macieik,K.Prętnik,I.Bracławicz,D.Suszek,K.Stojak

D.Gościński,K.Szmyd,D.Bracławicz,A.Bracławicz

Bramki dla Tęczy zdobyli:Alek Bracławicz,Igor Bracławicz,Kamil Prętnik

Żółte kartki;K.Prętnik (x2),K.Szmyd (x2)

Czerwona kartka:A.Bracławicz

Niestety to spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla naszej drużyny gdyż już po około 20 min spotkania przegrywaliśmy aż 0;3.Nasza defensywa miała bardzo duże problemy z upilnowaniem jednego z napastników drużyny z Lubatówki,który to raz po raz nękał swoimi rajdami naszą drużynę,i w bardzo krótkim odstępie czasu dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.Trzecią bramkę dla ekipy gości zdobył jeden z obrońców,który strzałem z rzutu wolnego przy słupku kompletnie zaskoczył Szymbarę,i wydawało się że jest już praktycznie po meczu.Nic bardziej mylnego.Od tego momentu zaczęliśmy oglądać jakby zupełnie   inną drużynę Tęczy,która niezwykle zmobilizowana zdołała odrobić straty z początkowych fragmentów meczu,doprowadzając do wyrównania 3;3 za sprawą kolejno:Alka Bracławicza,Igora Bracławicza,oraz Kamila Prętnika.Do końca pierwszej części spotkania wynik nie uległ już zmianie.Druga odsłona to przewaga Tęczy w początkowych fragmentach,jednak z czasem do głosu zaczęli dochodzić goście,którzy coraz groźniej zaczęli atakować bramkę Tęczy.W około 65 min spotkania za faul drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Kamil Szmyd.W około 80 min spotkania goście z Lubatówki wyprowadzili zabójczą kontrę.Jeden z  pomocników otrzymał bardzo dobra piłkę na lewej stronie pomknął z nią w kierunku pola karnego i stanął oko w oko z Szymbarą,minął go a potem nie pozostało mu nic innego jak skierować piłkę do bramki,obok próbującego jeszcze ofiarnie interweniować Konrada Macieika.W 90 min spotkania za przepychanki z jednym z zawodników z Lubatówki,drugą żółtą kartkę otrzymał Kamil Prętnik,a chwilę później bezpośrednio czerwoną kartkę za dyskusję i obraźliwe słowa w stronę arbitra głównego otrzymał Alek Bracławicz,i stało się jasne że Tęczy w tym spotkaniu nie uda się zdobyć już choćby 1 punktu,gdyż zabrakło już na to czasu,ponieważ zaraz potem wybrzmiał końcowy gwizdek arbitra dzisiejszego spotkania,który powiedzmy sobie szczerze tego dnia średnio by nie powiedzieć słabo wykonywał swoje obowiązki.Podsumowując nie było to złe spotkanie w naszym wykonaniu,jednak szwankowała w dniu dzisiejszym skuteczność pod bramką rywala,szczególnie w drugiej odsłonie spotkania,a drużyna z Lubatówki miała tego dnia trochę więcej szczęścia od naszej ekipy co w sporcie też jest czasem bardzo potrzebne.Do zakończenia sezonu pozostały jeszcze dwie kolejki i miejmy nadzieję że Tęcza zdoła zdobyć w nich komplet punktów i poprawić jeszcze swoją pozycje w ligowej tabeli.