Lider za mocny

• autor: Admin-jun, 2013-05-24 18:39

W ramach 14 kolejki o mistrzostwo klasy A juniorów gr 2 naszej drużynie niestety nie udało się sprawić niespodzianki,ulegając liderującym Karpatom bardzo wysoko bo aż 1:5

Tęcza:P.Szymbara,S.Dubiel,D.Gromek,J.Pełdiak,K.Macieik,K.Prętnik,K.Szmyd,D.Leśniak,D.Gościński,I.Bracławicz,R.Bracławicz,D.Bracławicz,A.Bracławicz

Honorową bramkę dla Tęczy zdobył:Damian Bracławicz

Żółte kartki:K.Szmyd

Początek spotkania to lekka przewaga Karpat.Jednak to Tęcza pierwsza objęła prowadzenie za sprawą Damiana Bracławicza,który otrzymał niezłe podanie,i ładnym strzałem z powietrza w lewy dolny róg bramki pokonał bramkarza Karpat,i otworzył wynik spotkania.W tej części gry Karpatom udało zdobyć się dwie bramki,z czego jedną po bardzo kontrowersyjnym rzucie karnym,którego wogóle nie powinno być.Druga połowa spotkania to całkowita dominacja ekipy prowadzonej przez trenera Marcina Włodarskiego,natomiast Tęcza ograniczała się jedynie do wyprowadzania kontrataków.W drugiej połowie Karpaty dołożyły jeszcze trzy bramki do swojego dorobku,w tym jednego po kolejnej jedenastce odgwizdanej przez arbitra,po ewidentnym faulu Kamila Prętnika na jednym z napastników.Po zdobyciu trzeciego gola przez gości,arbiter kolejny raz pokazuje na wapno,i o ile przy drugiej jedenastce nie ma co dyskutować,to trzecia jedenastka podyktowana przez arbitra Karpatom,była bardzo kontrowersyjną decyzją.Patrząc jednak przez pryzmat całego spotkania to goście byli drużyną zdecydowanie lepszą,szczególnie w drugiej połowie tego spotkania, o czym świadczyć może ilość zdobytych bramek przez obydwa zespoły.Nie ma się jednak co załamywać przed nami jeszcze kilka kolejek do końca sezonu,i trzeba walczyć o komplet punktów,aby zająć jak najwyższą pozycję na koniec rozgrywek.Najbliższa okazja już w 15 kolejce,w której Tęcza w spotkaniu wyjazdowym zmierzy się z GKS-em Krościenko Wyżne Pustyny.