Niespodzianka na inaugurację

• autor: Admin-jun, 2013-04-26 19:17

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej Tęcza sprawiła sporą niespodzinakę remisując u siebię z faworyzowaną ekipą Burzy Rogi 1;1.

Tęcza:P.Szymbara,S.Dubiel,D.Gromek,D.Leśniak,K.Macieik,K.Szmyd,J.Pełdiak,K.Prętnik,I.Bracławicz,R.Bracławicz,D.Bracławicz

Żółta kartka:D.Bracławicz

Początek spotkania to lekka przewaga Burzy,i sporo gry w środku pola.Obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki.Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście.W około 25 min spotkania arbiter podyktował rzut wolny na około 20 m od bramki Tęczy.Do piłki podszedł jeden z pomocników Burzy i strzałem obok muru zaskoczył interweniującego Szymbarę  wyprowadzając Burzę na prowadzenie.Po stracie bramki Tęcza za wszelką cenę chciała jak najszybciej odrobić straty i udało się jej to w około 35 min spotkania.Radosław Bracławicz ograł dwóch obrońców wpadł z piłką w pole karne,i mocno nabił piłkę na jednego z obrońców Burzy,ta kompletnie zaskoczyła bramkarza z Rogów,który w tej sytuacji był bezradny odprowadzając wzrokiem piłkę zmierzającą do siatki.Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1;1.Na drugą połowę zawodnicy obydwu drużyn wyszli jeszcze badziej zmobilizowani, i za wszelką cenę starali się przechylić szalę zwycięstwa na własną korzyść,stwarzając kilka dogodnych sytuacji bramkowych,jednak nie potrafiąc  ich wykorzystać.Podsumowując Tęcza zagrała bardzo dobre spotkanie przeciwku silnemu rywalowi,z którym w poprzedniej rundzie wysoko przegraliśmy,i nadal jest niepokonana na własym boisku.Miejmy nadzieję że był to dobry prognostyk na przyszłość i Tęcza systematycznie z każdym meczem będzie piąć się w górę tabeli.

autor: ~anonim 2013-04-26 21:26:22

avatar Lubatówka ma tyle samo pkt co Burza :)