Porażka po dramatycznej końcówce

• autor: Admin-jun, 2012-10-14 18:34

Niestety na pierwsze wyjazdowe punkty będziemy musieli jeszcze poczekać,gdyż w ramach 7 kolejki klasy A nasz zespół w samej końcówce uległ drużynie z Lubatówki 2;1.

Tęcza;Przemysław Szymbara, Dominik Gromek , Dawid Leśniak, Sebastian Dubiel, Kamil Prętnik(C) ,Jarosław Pełdiak, Kamil Szmyd ,Konrad Macieik , Igor Bracławicz , Radosław Bracławicz , Damian Bracławicz

Bramkę dla Tęczy zdobył; Sebastian Dubiel

Żółte kartki;Kamil Szmyd ,Igor Bracławicz , Damian Bracławicz

Początek spotkania to lekka przewaga Tęczy,która starała się zaskoczyć bramkarza głównie strzałami z dystansu.Jednak z czasem do głosu zaczęli dochodzić goście,którzy jako pierwsi wyszli na prowadzenie.W około 30 minucie bramkę z rzutu rożnego dla swojej drużyny zdobył jeden z pomocników gości,który wykorzystał niezłe dośrodkowanie z rzutu rożnego i najwyżej wyskakując umieścił piłkę w bramce Szymbary. Do końca pierwszej odsłony wynik nie uległ już zmianie.Druga połowa rozpoczęła się od coraz śmielszych ataków gospodarzy.Jednak pomimo ataków drużyny z Lubatówki, to  Tęczy  udało się zdobyć wyrównującą bramkę.W około 65 min spotkania z piłką na 20 metrze znalazł się Sebastian Dubiel, i zdecydował się na uderzenie,i gdy wydawało się że bramkarz gospodarzy spokojnie złapie piłkę wypuścił ją z rąk a ta przetoczyła się za linię bramkową.Bramka da dodała animuszu Tęczy,która coraz mocniej atakowała, a gospodarze ograniczali się jedynie do kontrataków.Wynik remisowy utrzymywał się do 85 min spotkania.Wtedy to jeden z pomocników drużyny z Lubatówki,zdecydował się na samotny rajd z piłką,minął 3 obrońców i mając już przed sobą tylko Szymbarę spokojnym strzałem obok prawego słupka zdobył zwycięską bramkę dla swojej  drużyny,po czym utonął w objęciach kolegów z zespołu.Na pewno szkoda tego spotkania i straconych punktów,gdyż rywal był do ogrania,jednak nie wykorzystane sytuację się mszczą.W następnej przedostatniej już kolejce rundy jesiennej nasz team uda się do Klimkówki na mecz z tamtejszymi Karpatami,i miejmy nadzieję że przełamiemy fatalną serię porażek w meczach wyjazdowych.