Tęcza gromi Głowienkę

• autor: Admin-jun, 2012-09-08 16:30

W drugiej kolejce o mistrzostwo klasy A juniorów Tęcza nie pozostawiła najmniejszych złudzeń drużynie z Głowienki gromiąc ją aż 11;0

Tęcza;P.Szymbara,S.Dubiel,E.Zygmunt,K.Prętnik,J.Pełdiak,K.Maciei

k,J.Widziszewski,,I.Bracławicz,K.Szmyd,R.Bracławicz

M.Zuzak

Bramki dla Tęczy zdobyli;J.Widziszewski x5,R.Bracławicz x2,K.Macieik,K.Prętnik,S.Dubiel,br.samobójcza

Żółte kartki;Kamil Prętnik (Tęcza),Kozubal (Głowienka) dwie żółte (czerwona)

Tęcza już od pierwszej minuty przejęła inicjatywę na boisku,w drużynie Głowienki widać było duży 'c'haos'' w grze obronnej,natomiast Tęcza coraz śmielej atakowała,a na bramkę drużyny z Głowienki sunął atak za atakiem, i tylko dzięki szczęściu m.i.n słupek i poprzeczka po strzałach z Konrada Macieika  oraz kilku ładnych paradach bramkarza drużyna z Głowienki do przerwy  przegrywała tylko 2;0  po bramce Jakuba Widziszewskiego oraz samobójczej bramce obrońcy drużyny gości po stałym fragmencie gry.Po przerwie obraz gry praktycznie w ogóle się nie zmienił, w drużynie Tęczy widać było dużą determinację oraz chęć rehabilitacji za ubiegłotygodniowy blamaż na inaugurację w Rogach,co udokumentowaliśmy  zdobyciem w tej połowie aż 9 bramek,a strzelając kolejne odbierając ochotę do gry gościom z Głowienki.Pod koniec meczu Głowienka musiała sobie radzić w dziesiątkę gdyż obrońca gości został ukarany drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką.Z pewnością cieszy znakomity mecz w naszym wykonaniu i to że nie straciliśmy nawet bramki.Jednak nie można popadać w huraoptymizm,gdyż był to dopiero drugi mecz, i na pewno wiele w tabeli może się jeszcze zmienić.Przed nami teraz wyjazdowy mecz z drużyną Guzikówki Krosno,i z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie gdyż drużyna z Guzikówki jest nową ekipą w naszej lidze i z pewnością będzie się trzeba sporo napocić aby wywiezc 3 pkt z Krosna.