Fatalna inauguracja Tęczy

• autor: Admin-jun, 2012-09-01 18:01

W 1 kolejce sezonu 2012/2013 Tęcza została rozgromiona przez ekipę Burzy Rogi aż 12;2.Honorowe bramki dla Tęczy zdobyli Jakub Widziszewski oraz Radosław Bracławicz

Tęcza;M.Bernacki,S.Dubiel,P.Szymbara,K.Stojak,J.Pełdiak,K.Macieik,M.Gładysz.,K.Szmyd,I.Bracławicz.J.Widziszewski

R.Bracławicz

Żółte kartki;Jarosław Pełdiak

Właściwie ciężko jest cokolwiek pozytywnego napisać o grze naszej drużyny w tym spotkaniu.Wynik niestety mówi sam za siebie.Usprawiedliwieniem mogą być jedynie widoczne luki w składzie naszego zespołu m.i.n podstawowego obrońcy naszej drużyny Kamila Prętnika,który wystąpi jutro w spotkaniu drużyny seniorów naszego klubu i będzie   pełnił  rolę młodzieżowca,brak Darka Gościńskiego który narzeka na uraz ścięgna Achillesa po ostatnim treningu.Nie zobaczyliśmy także Arkadiusza Staronia który leczy kontuzje kolana,Dawida Leśniaka oraz Dominika Gromka którzy także zmagają się z kontuzjami .W dzisiejszym spotkaniu nasz podstawowy bramkarz Przemek Szymbara z konieczności zagrał na prawej stronie defensywy,a w bramce wystąpił niedoświadczony jeszcze Michał Bernacki bramkarz drużyny trampkarzy.Z Powodu czerwonej kartki nie mógł wystąpić także Damian Bracławicz nasz podstawowy napastnik.A w drugiej połowie musieliśmy radzić sobie w dziesiątkę gdyż boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Kamil Szmyd.Do przerwy wynik nie wyglądał jednak jeszcze najgorzej gdyż przegrywaliśmy 3;1,i nikt się chyba nie spodziewał takiego pogromu,worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie.Druga  odsłona to całkowita dominacja Burzy,która wykorzystała wszystkie nasze błędy oraz duże luki w składzie i z upływem czasu oraz kolejnymi bramkami zdobywanymi przez Burzę  zawodnicy Tęczy stracili ochotę do gry i podjęcia jakiejkolwiek walki.Drużynie z Rogów gratulujemy zwycięstwa,byli oni tego dnia po prostu drużyną o  klasę lepszą i życzymy im powodzenia w następnych kolejkach ligowych.Jednak jest to dopiero początek sezonu i już w kolejnym spotkaniu,w którym podejmiemy na własny boisku drużynę z Głowienki trzeba być zmobilizowanym na 100% i zmazać tą plamę jaką niewątpliwie jest tak wysoka porażka na inaugurację.Najbliższy trening odbędzie się w poniedziałek o 18 proszę o wysoką frekwencję.Gratulujemy także bardzo udanej inauguracji drużynie trampkarzy naszego klubu, którzy po bramkach Alka Bracławicza,Jakuba Pętnika i Dominika Wityńskiego pokonali rówieśników z Rogów 0;3.